Įvyko!

Seminaro reklama

Renginio akimirkos

Bijai, kad nepasiseks, ar negausi norimo pripažinimo (darbe, versle, mėgstamoje veikloje)? Pradžia - visuomet yra sunkiausia. Kodėl taip yra? Viena iš efektyviausiu priemonių, norint būti pastebėtu tarp kitų (konkurentų arba...), yra - tavo įvaizdis! 
Šiame išskirtiniame seminare išgirsite, kaip:

a) Įveikti verslo pradžioje ištinkančius sunkumus; 
b) Efektyviai ir greitai pasiekti savo verslo tikslų;
c) Tapti GEIDŽIAMIAUSIU savo srities specialistu. 

Kadangi šiandieniniame pasaulyje viena iš veiksmingiausių savęs reprezentavimo priemonių yra internetas, išmokime save pristatyti būtent internetinės svetainės ir kelių kitų įrankių pagalba.

Seminaras skirtas ne tik jauniesiems menininkams, besidomintiems internetiniu įvaizdžiu, bet ir visiems, trokštantiems sužinoti galingiausius sėkmės receptus!

Lektoriai:
Alex Monaco besteslerio „Laimingi šunsnukiai“ autorius, pranešėjas, gyvenimo tikslų koučeris, 3K globalių tikslų metodika įkūrejas, Monaco.lt tinklaraštininkas. Alex Monaco turi virš 300 000 fanų įvairiose Facebook paskyrose. Jo, kartu su verslo partneriais, sukurti projektai sulaukia dėmesio pasaulio universitetuose (MIT ir kiti), jį skaito tūkstančiai užsienio skaitytojų. Bendrakūrėjas tokiuose projektuose, kaip koučinimo online mokymai (onbotraining.com arba onbo.lt), projektas „Gyvos moterys”.
Dėka jo, dešimtys tūkstančių lietuvių pasiekė globalių tikslų.

Rūta Čekaitė – Adf studijos vadovė, dizainerė, logotipų, firminio stiliaus, įvaizdžio kūrėja. Daugiau nei 8 metai darbo patirtis grafinio dizaino srityje su žinomais užsakovais iš Lietuvos ir užsienio šalių. Patarėja firminio stiliaus klausimais. Lektorė, blogerė. Laimės dizaino paslaugos įkūrėja. Adf studija - kuria ne tik įsimintinas interneto svetaines, sėkmingus logotipus, firminį stilių, bet ir motyvuoja siekti tikslų, dalinasi dizaino paslaptimis.

Skaistė Jurėnė – Teatro fabriko vadybininkė, kuratorė ir pagrindinis šios veiklos balsas. Turi įgūdžių ir 6 metų patirties kultūros vadybos, marketingo bei kūrybos industrijų verslo kūrimo srityse. VU KnF lektorė. Seminaro metu plačiau pristatys Teatro fabriko veiklą ir jauniesiems kūrėjams, vadybininkams bei menotyrininkams skirtą platformą.

Data: š.m. gegužės 29 d. 16 val. (trukmė 2 val.)
Vieta: Kęstučio g. 62, Kaunas, „Kauno dramos teatras“ (ilgoji salė).

Registracija el.paštu: fabrikas@dramosteatras.lt
Daugiau informacijos: 8 607 39 788 arba adf@adf.lt