Kokiais įrankiais naudotis siekiant sėkmingo verslo?

Alex Monaco straipsnio autorius


Nori sėkmingo verslo? Ar geriau investuoti laiką į interneto svetainę, facebook paskyrą, ar…

Kokiais įrankiais šiais laikais reikia naudotis siekiant sėkmingo verslo? Tai svarbu žinoti, juk kiekvieno įrankio priežiūra kainuoja ir laiko, ir pinigų? Juk Facebook ir Instagram arba įmonės interneto svetainę, elektroninę parduotuvę reikia prižiūrėti? Bet dažnai laiko nėra… Todėl kyla gyvybiškai svarbus klausimas: kokį įrankį naudoti protingiausia, kad tavo veikla, įmonė taptų sėkminga?
Šiandien atsakysiu į šį klausimą!

Pažvelk į alpinistus. Ko reikia jiems, kad pasiektų kalnų viršūnes? Atsakymas: Įrankių t.y. virvių, alpinistinės … ir t.t.. O kokių įrankių reikia siekiantiems aukštumų verslininkams? Kalbame apie svarbiausias priemones, be kurių NIEKAIP. Juk  yra verslininkų, sugebančių pakilti į aukštumas laikant rankoje tik vieną įrankį, kaip pavyzdžiui visų žinoma kompanija Apple. Apple net nesiruošia pamerkti savo kojų mėlynąjame Facebook’o vandenyne (nuoroda).

Apple visuomet skyrė didžiausią dėmesį internetiniam puslapiui ir panašu, kad net nesiruošia skirti laiko Facebook’ui. Prašau pastebėti įdomų dalyką. Atrodo Apple jau yra sėkmingi ir galėtų pailsėti. Bet jie nesiilsi – jie nuolat galanda savo pagrindinį įrankį (tinklalapį)! Kodėl? Todėl, kad žino kas yra svarbiausia. Be interneto svetainės jie būtų apvalus nulis…

Perskaitęs šį straipsnį skaitytojas pasakys: „Šis straipsnis yra kvailas, juk yra daugybė įmonių ir žmonių, kurie skelbdami apie save naudojasi tik Facebook, ir jie yra sėkmingi”. Ir mes turime šiems kritikams atsakymą: Sėkmingiausios pasaulyje įmonės turi interneto svetaines!

Įmonė „Facebook” uždirba iš interneto svetainės „Facebook”. Nors „Facebook” įmonė turi Facebook paskyrą, vis dėl to uždirba jie ne dėl šios paskyros.

„Amazon” uždirba iš interneto svetainės „Amazon”.

„Paypal” uždirba iš interneto svetainės „Paypal”.

Fizinės parduotuvės užsidaro ir pereina į interneto svetaines, elektronines parduotuves.

„Bet aš turiu interneto puslapį, tačiau aš nesu sėkmingas” – pagalvos kažkas. Pasakysiu kodėl taip yra. Atsakymas: Jūs neįdėjote pakankamai darbo į savo tinklalapį. Supraskite, šiais laikais internetinis tinklalapis yra pagrindinis uždarbio šaltinis, todėl jį nuolat reikia tobulinti, gerbti ir mylėti. Suprask mane teisingai – nesiekiu įtikinti Tavęs atsisakyti verslui skirtos facebook paskyros ir kitų įrankių. Mano patarimas: Naudokis ir internetiniu puslapiu, tinklalapiu, ir facebook paskyra, ir… Pats taip elgiuosi. Bet… Kartais per savo kvailystę užleisdavau interneto svetainės priežiūrą, todėl pardavimai nukrisdavo. Nes interneto tinklalapis visuomet nešdavo man naudą tik tuomet, kai skirdavau jam laiko. Galbūt būtent dėl šios priežasties Tavo svetainės reikalai turėtų rasti laiko tavo dienotvarkėje?

Tikiu, kad būtent interneto svetainė yra svarbiausias verslo įrankis… Tikiu tuo visa širdimi… Visi kiti internete esantys įrankiai tėra priedai, be kurių galima išgyventi…

Kodėl interneto svetainė neša naudą? Todėl, kad čia gali PATOGIAI susidėlioti informaciją – kaip nori! Privalumų yra daugiau nei tona. Tu gali gerinti SEO. Tu gali dėlioti kodus kaip nori. Ką jau kalbėti apie patogumą. Facebook ir Instagram tu negali patogiai sudėlioti informacijos. Facebook ir Instagram buvo sukurti su „kirviu“. Šie įrankiai nepritaikomi pagal asmeninius įmonių įvaizdžio poreikius. (Negali pakeisti mygtuko dizainų, šriftų). Jie yra nepatogūs naudoti. O savo interneto tinklalapį gali susikurti tokį, kokio reikia.

Svetainė, jos dizainas, „patogumas“ ( angl. usability)  yra pagrindinis protingų verslininkų svertas…

Beje, labai svarbu suprasti, kad Jūsų interneto svetainė neprivalo būti žavi. Kai kalbu apie geras svetaines, turiu galvoje ne tik grožį, bet ir naudą! Prisimink: tavo internetinis verslo įrankis privalo didinti pardavimus, todėl turėtum dirbti su specialistais, kurie dievina kurti tokias svetaines!