Kokia yra mylimų tinklalapių paslaptis?

Alex Monaco straipsnio autorius

Alex Monaco vakaras

„Kam švaistyti laiką tinklalapio atnaujinimui, jeigu jis ir taip nėra blogas?” - dažnai galvoja interneto tinklalapių savininkai. Tačiau, taip mąstydami, jie praranda daugybę galimybių.

Iš esmės, dauguma lietuviškų įmonių sukurtų tinklalapių yra tarsi baneriai: juose tėra titulinis puslapis, šiokia tokia galerija, meniu punktai „apie mus“, „kontaktai“. Tai viskas. Nepaisant to, interneto svetainė neturėtų veikti kaip reklaminis baneris arba vaizdo įrašas! Kodėl? Atsakau: jeigu tinklalapyje būtų daug tekstų, svetainės lankytojas skaitydamas juos vis dažniau laiką praleistų su jumis. Taip, praleidęs vis daugiau laiko, jis taptų jūsų draugu.

Svetainės paskirtis yra suteikti lankytojams visą reikalingą informaciją arba pateikti jiems kitokią - savo vizija/nuomonę. Svetainės turinį reikėtų atnaujinti bent kartą per mėnesį.

- ,,Alex, kam švaistyti laiką talpinant ir kuriant turinį, o gal man neatsipirks?", - paklaus kažkas iš skaitytojų. Viską suprasite, kai paklausiu šio žmogaus kelių klausimų:

1 klausimas - kam investuoti laiką į santykius su antrąja puse? Juk gali neatsipirkti? 

2 klausimas - kam gyventi ir dalintis gėriu su žmonėmis, juk gali neatsipirkti?

Adf studijai ir mano asmeniniam blogui - monaco.lt (arba www.alexmonaco.net) sekasi todėl, kad yra nuolat atnaujinamas. Net kai nėra laiko, puslapis yra atnaujinamas bent kartą per mėnesį. Tokiu būdu aš parodau, kad man rūpi! Metas, kai mano interneto svetainėse esantis turinys nustos atsinaujinti, reikš, kad aš miręs...

O jūs, ar mirę, ar... ?