Kas svarbiau svetainės dizainas, ar...?

Alex Monaco straipsnio autorius

Kas svarbiau svetainės dizainas, ar...? Dirbu su interneto svetainių kūrimu jau daugiau nei dešimt metų ir beveik visi užsakovai nori super dizaino. Tai logiška ir tai yra nuostabu. Tačiau yra vienas BET.

Užsakovai neskiria jokio dėmesio copyraiting’ui. O juk svetainės turinys yra svarbiausia, ar ne? O gal aš klystu?

Įsivaizduokime gražų, super madingą ir hiper stilingą vyrą... Jis prieina ir pasako keletą žodžių. Ir viskas... Daugiau negali nieko pasakyti. Tu pradedi su juo kalbėti, tačiau jo žodžiai yra tokie: „Mes esame profesionalai. Mes patys greičiausi”. Būtent tokius „negyvus“ tekstus galima surasti daugelio svetainių „Apie mus” skiltyje. Faktas, svetainių turinys galėtų būti daug spalvingesnis. Svetainių lankytojus reikėtų nustebinti ne tik svetainės grožiu, bet ir gražiai pateiktomis mintimis. Tai svarbu. Tai velniškai svarbu!

„Niekas neskaito svetainėse esančių ilgų tekstų” - dažnai sako patys interneto svetainių kūrėjai. Jie klysta! Tekstus ne tik skaito - juos ryja, jais gyvena. Pats tuo įsitikinau, kai pradėjau rašyti ilgus ir velniškai nuoširdžius straipsnius apie interneto svetainių kūrimą.