Ką padaryti, kad svetainė būtų lankoma?

Alex Monaco straipsnio autorius

„Alex, kodėl mano Facebook puslapis ir interneto svetainė nėra lankoma?“ - paklausė manęs vienas iš klientų. Štai, ką jam atsakiau:

1. Tu esi tinginys.
Kodėl taip manau? Pasakyk, kiek laiko skiri svetainei, Facebook puslapiui/įvaizdžiui/reklamai? Juk kalbame ne apie kažkokį verslą ir pinigus, o apie pagalbą kitiems žmonėms, po paraliais!!! Suprask, kalbame ne tik apie įvaizdį, tačiau ir apie tavo požiūri į gyvenimą. Ech… Atėjo laikas imtis darbo!!! Žinau, kad neturi galimybes skirti laiko savo įvaizdžiui/reklamai, bet tai galima išspręsti. Štai mano patarimai dėl laiko taupymo: www.monaco.lt/suvaldyk-laika/

2. Tau nusi****! Tu atmestinai žiūri į savo veiklą/užsiėmimą!
Esu sutikęs daugybę žmonių, kurie kalbėdami apie savo verslą dažnai naudoja žodį „noriu“. Jie sako „Aš norėčiau pakeisti pasaulį“ arba „Būtų neblogai, jeigu mano interneto svetainė būtų lankoma“.

Prisimink: žodžiai „norėčiau“ arba „būtų neblogai“ veda į aklavietę! Šiuos žodžius naudoja pralaimėtojai!
O Kokius žodžius naudoji tu, mielas skaitytojau? Sakai, nori pasiekti svajonių??? O kur yra tavo troškimas? Kur žūtbūtinė kova? Kodėl nesakai „Aš privalau pasiekti tikslą!“.

Atrodo, kad tu neturi motyvacijos ir vis dar nesupranti, koks svarbus esi šiam pasauliui! Atrodo, nesuvoki, kaip stipriai tavo paslaugų reikia pasauliui… Esu įsitikinęs, kad šią akimirką tūkstančiai žmonių ieško tavo pagalbos, o tu šią akimirką vis dar svarstai, ar verta investuoti daugiau, jeigu ir…
Ką galėčiau patarti? Užteks laukti! Atėjo laikas pradėti darbą su sėkmę nešančiais dizaineriais (ir partneriais), kurie vietoje žodžio „pasistengsiu“, sako: „padarysiu viską, kad pasiektume tikslą!!!“.

3. Tu netiki savimi, savo veikla ir…
Esu šventai įsitikinęs, kad tu turi, ką papasakoti žmonijai, bet tu vis dar bijai išeiti į viešumą… Tu vis dar tiki, kad nesi vertas dėmesio… Panašu, kad tikiu tavimi labiau nei tu savimi…

Nori patarimo? Tau reikėtų pasikeisti ne tik įvaizdį, bet ir mąstymą! Taigi, o jei susirastum žmogų, kuris padėtų tau patikėti savimi?

Beje, atėjo laikas išmokti priimti kritiką ir…