Alex Monaco sėkmės istorija

Alex Monaco Adf studijos (į)kūrėjas, bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ autorius

„Niekas neskaito svetainėse esančių ilgų tekstų“ – dažnai teigia interneto svetainių kūrėjai ir užsakovai.

Kadangi nuolat susiduriu su šia nuomone, žemiau rėšiu visą tiesą apie tai, ką mąstau + papasakosiu apie didžiausias problemas, su kuriomis susidūriau kurdamas ADF studiją. Būsiu atviras kaip niekada. O taip, būsiu daugiau nei atviras, juk vis tiek niekas neskaito ilgų tekstų.

Taigi pradedam!

Nebegalėjau ilgiau laukti, todėl pagaliau pasinaudojau kruopščiai nuvalytu ginklu ir nusitaikęs ryžtingai paspaudžiau gaiduką…

Pokšt!!!

Žinau, pasiųsdamas kulką tiesiai jai į veidą, pasielgiau negailestingai, bet, tikiu, mano vietoje būtumėte pasielgę taip pat. O gal klystu? Juk, kaip ir jūs, norėjau būti laimingas + laisvas + turtingas! Manote, teisinuosi dėl to, ką padariau? Neeee.

Priešingai, manau, kad ir Jūs turėtumėte nušauti visas abejones, trukdančias siekti savo svajonių!

Vis dar manote, kad kalbėdamas apie ginklą ir kažkieno mirtį kalbėjau apie moterį??? Neee, kalbėjau metaforiškai. Žinote, ką? O jei šiandien išmokyčiau jus šaudyti į abejones, nerimą ir įsitikinimus? Manote, neįmanoma atsikratyti minčių apie tai, kad nepasiseks išauginti, subrandinti savo įmonės ir iškelti jos į aukštumas?

Kažkada turėjau daugybę abejonių dėl savęs, savo gyvenimo ir įmonės. Galbūt jų turite ir jūs. Galbūt kaip žmogus abejojate savo žiniomis, todėl gėdijatės pradėti skleisti žinias, kurias esate subrandinęs savo galvoje. Panašiai jaučiausi ir aš, bet mintyse šovęs abejonėms teisiai į veidą, pradėjau veiklą ir sukūriau Adf studijos logotipą. Grįžęs į Lietuvą subūriau komandą, o po 5 metų (2008 m.) įregistravau įmonę.

Neslėpsiu, ilgą laiką buvo labai sunku (taip, kaip galbūt jums yra sunku šiuo metu), bet įdėjęs visas pastangas į savo interneto svetainės kūrimą, pagaliau gavau pirmą užsakymą. Taigi, pirmasis mano užsakovas buvo Julius Urbaitis. Pažiūrėjęs mano svetainę, jis sutiko duoti šansą. Deja, iš pradžių nepateisinau jo lūkesčių. Vis dėlto, pakvietęs jį į susitikimą, pažadėjau tokį rezultatą, kuriuo užsakovas tikrai liks patenkintas. Ir gavau antrą šansą! Buvo užsakyta svetainė festivaliui „Bike show Millenium“, kuri, beje, iki šiol tebėra tokia pati: www.bikeshow.lt Netrukus į mane pradėjo kreiptis kiti Lietuvos atlikėjai, sporto bei šokių klubai. Tačiau ir vėl nesėkmė: po kelerių metų „laivas“ pradėjo skęsti.

 

DIDYSIS PERVERSMAS

Kol buvau išvykęs į užsienį, darbuotojai nusprendė manimi atsikratyti ir palikti įmonę. Tam buvo priežasčių. Buvau tironas. Kūriau sąlygas, neatsižvelgdamas į savo darbuotojus, negirdėjau, ką jie sakė, o gal nenorėjau girdėti. Norėjau, kad viskas būtų tik pagal mane.

Taigi, pagal slaptą susitarimą, kas savaitę iš mano įmonės turėjo išeiti po vieną darbuotoją. Taip netrukus iš mano laivo pabėgo beveik visi darbuotojai. Paskutinė turėjo išeiti dizainerė Rūta. Ir štai, atėjo lemtinga diena, ir ji ššššššnai – padėjo pareiškimą ant stalo. „Rūta, tikiu, kad tu gali suburti žmones, gebi organizuoti, todėl siūlau tapti mano pavaduotoja. Mes surinksime naują komandą, susitelksime vienam tikslui ir pradėsime kelionę į sėkmę,“ – pasiūliau jai.

Ji ilgai dvejojo, bet patikėjo tuo, kad galiu pasikeisti. Likusi įmonėje, čiupo vairą į savo rankas. Netrukus prie mūsų komandos prisijungė Kamilė, kuri tapo web skyriaus vadove. Taip pat pradėjome sėkmingai bendradarbiauti su talentingais programuotojais, fotografais, video kūrėjais, tekstų redaktoriais ir kitais talentingais partneriais. Vėl viskas stojo į savas vietas.

ADF STUDIJA IR JOS VEIKLA

Praėjus kuriam laikui pajutome, kad Lietuvos mums nebepakanka. Dirbome rytais, dienomis, vakarais, naktimis... Kurdami įdėjome į darbus visą, besąlygiškai visą širdį! Kiekvieną jos atomą! Galėjome daug kartų kristi, bet nesustojome, buvome užsispyrę, kol galiausiai sulaukėme laiškų iš įmonių, esančių Amerikoje, Anglijoje, Norvegijoje... Keletą užsakymų gavome iš Monako. Vienas iš klientų buvo Monaco fine art Gallery, kurioje lankėsi tokios įžymybės kaip Frankas Sinatra. Kai sukūrėme šį logotipą, pasipylė šampanas!

Esame šventai tuo įsitikinę: jei įdėsite visas pastangas, kad žmonės pamatytų, ką sugebate - jus tikrai pastebės!!!

Nesvarbu, kuo užsiimate – atvirukų ar maisto gamyba, svarbu, kad žmonės, nebūdami tos srities profesionalais, labai aiškiai suprastų, kiek daug į tai įdėjote darbo. Jūs galite būti nepakeičiami. Jeigu tokie būsite – neabejoju, tikrai sulauksite skambučių, laiškų, sėkmės!